четвер, 8 жовтня 2015 р.

ЗАЯВА МОН ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДРУЧНИКАМИ
     Тендерна процедура для придбання і видання підручників для учнів 4-х і 7-х класів коштом державного бюджету розпочалася.
       Ми просимо розуміння ситуації, в якій опинилась Україна в 2014 році у зв’язку з військовою агресією Російської федерації та необхідністю концентрації ресурсів держави для оборони країни. Тому в державному бюджеті 2015 року було неможливо передбачити кошти на підручники, а графік їхнього замовлення не був реалізований вчасно. Окрім того, необхідність більш ефективного використання бюджетних коштів призвела до реорганізації Інституту  інноваційних технологій і змісту освіти й утворення двох нових інституцій – Інституту модернізації змісту освіти та інституту освітньої аналітики – з одночасним скороченням сукупної кількості працівників на більш як 20%Такі об’єктивні причини вплинули на вчасне забезпечення шкіл безкоштовними підручниками і спричинили затримку. Міністерство вдячне вчителям, батькам і школярам, видавцям, які з розумінням поставились до таких складних обставин…
       Підручники почнуть надходити до шкіл уже в листопаді, а до кінця 2015 року всі замовлення шкіл будуть виконані. Школи будуть забезпечені безкоштовними підручниками, які відповідатимуть новим навчальним програмам.
         За матеріалами прес-служби МОН, урядового порталу,
кореспондентів газети «Освіта України»

Немає коментарів:

Дописати коментар